Marki

Informacja o marce: Bio Logical

Jesteśmy grupą paryżan, która wymarzyła sobie, że stworzy linię kosmetyków z naturalnych składników, które odżywią nas od zewnątrz. Potem wprowadziliśmy nasze marzenia w czyny.

Ustaliliśmy dla naszych kosmetyków kilka fundamentalnych zasad: MUSZĄ być zrobione ze składników organicznych i naturalnych; MUSZĄ być skuteczne i łatwe do zastosowania; MUSZĄ być przystępne cenowo; nie mogą być zbyt złożone i zabierać zbyt dużo czasu w użyciu; MUSZĄ sprostać indywidualnym potrzebom; nie mogą być szkodliwe dla środowiska i nie mogą być testowane na zwierzętach; MUSZĄ wyglądać nowocześnie, modnie; MUSZĄ być dobrej jakości i odzwierciedlać nasz gust estetyczny.

I tak powstał Bio-Logical! Wiemy, że najlepsze rezultaty na skórze dają proste składniki naturalne - wierzymy, że czasami prostota jest najbardziej skutecznym rozwiązaniem! Jako paryżanie poważnie traktujemy pielęgnację skóry i rozumiemy, że to zobowiązanie na całe życie –  ale to nie musi być uciążliwe, może być przyjemne i łatwe.

Otrzymaliśmy prestiżowy certyfikat ECOCERT aby zapewnić Was, że nasze produkty spełniają normy dotyczące kosmetyków organicznych i nie są testowane na zwierzętach, a nasze opakowania są biodegradowalne lub podlegają recyclingowi.

Lista produktów danej marki:

Chwilowo brak produktów tej marki w naszym sklepie.