Marki

Produkt:
Lifefactory Zestaw dużych szklanek do wina (4 szt.) multicolor 500ml
Pojemność:
4x 500ml
Marka:
Lifefactory

Stan: dostępny

Dostawa w ciągu: 72 godziny

Ostatnie sztuki!


209,99zł brutto (VAT 23%)

Zestaw dużych szklanek o pojemności 500 ml. W zestawie znajdują się 4 szklanki w kolorach: orange (1 szt.),  grass green (1 szt.), huckleberry (1 szt.) i cobalt (1 szt.)

Kolorowe i wytrzymałe szklanki idealnie nadają się do codziennego stosowania jak również do ogrodowych imprez czy pikników. Przeznaczone są zarówno do wina jak i napojów, soków, lemoniady czy wody.

Silikonowy rękaw nie tylko chroni szklankę przed uszkodzeniami, ale również zapewnia pewny chwyt.

Produkt wolny od BPA i BPS.

Szklanki można myć w zmywarce.  Rekomendujemy, aby nie zdejmować silikonowego rękawa przed myciem.

wysokość

12,06 cm

szerokość

11,43 cm

waga

0,23 kg

pojemność

500 ml (17 oz)

pochodzenie

Wszystkie komponenty wykonane są w USA

 

    Lifefactory to firma, która łączy design oraz przyjazne środowisku materiały tworząc pełny asortyment bezpiecznych, prostych i wygodnych w użyciu produktów. Wszystkie produkty Lifefactory są wykonane ze specjalnie wyselekcjonowanych, bezpiecznych materiałów produkowanych w USA, Meksyku i Europie. Są proste w użyciu i nie wymagają instrukcji a ponadto można je zmywać w zmywarce.

    Materiały, z których wykonane są produkty Lifefactory z łatwością pddają się recyklingowi i nie zawierają toksycznych subtstancji jak Bisphenol A, Bisphenol S czy ftalany (BPA-gree, BPS-free, phtalate-free). Ochronne silikonowe rękawy wykonane są z silikonu klasy medycznej i zapewniają pewny chwyt butelki oraz zapobiegają uszkodzeniom.    Pokaż inne produkty tego producenta