Marki

Produkt:
PUKKA Olej kokosowy
Pojemność:
300 g
Marka:
PUKKA

P822/300

Stan: dostępny

Dostawa w ciągu: 24 godziny

Ostatnie sztuki!


49,95zł brutto (VAT 5%)

100% tłoczony na zimno  ekologiczny olej kokosowy, dzięki czemu jest wysoce odżywczy, posiada swój naturalny zapach i wspaniały smak. 

Idealnie nadaje się do smażenia, pieczenia, gotowania ale również świetnie smakuje posmarowane nim pieczywo.

Olej kokosowy Pukka jest wytworzony z mleka świeżo zebranych orzechów kokosowych, które poddawane są 24-36 godzinnej fermentacji, W tym czasie woda oddziela się od oleju, który następnie jest lekko podgrzewany ,by usunąć wilgoć oraz filtrowany. Tak powstaje czysty olej kokosowy, który zachowuje charakterystyczny zapach i wspaniały smak orzecha kokosowego. 

Co ciekawe w sprzedaży rzadko występuje olej kokosowy tłoczony na zimno z jego naturalnym, kokosowym zapachem. Rafinowana wersja oleju kokosowego jest prawie bezzapachowa.

Skład: 100% Olej kokosowy tłoczony na zimno . Certyfikat ekologiczny UK5

  Pukka w języku hindi oznacza doskonały, najwyższej jakości i odzwierciedla całą filozofię firmy i produktów przez nią tworzonych. Rośliny używane do produkcji są zawsze najwyższej jakości, uprawiane bez użycia pestycydów, a w czasie produkcji nie są dodawane żadne syntetyczne konserwanty.

  Pukka używa wyłącznie certyfikowanych ekologicznych składników, całkowicie wegetariańskich, pochodzących ze zrównoważonych źródeł.  Ścisła współpraca z rolnikami przy projektach mających na celu ochronę zagrożonych gatunków roślin oraz troska o dobre konakty i uczciwe ceny dla spółdzielni rolniczych to podstawowe priorytety firmy.

  Wszystie produkty Pukka posiadają ekologiczny certyfikat Soil Association.

   

   


  Pokaż inne produkty tego producenta