Marki

Produkt:
Illuminate Jasność Umysłu
Pojemność:
30 kapsułek
Marka:
PUKKA

P343

Stan: Oczekujemy na dostawę

Dostawa w ciągu: 24 godziny


Powiadom mnie kiedy będzie dostępny


89,00zł brutto (VAT 8%)

Illuminate Jasność Umysłu

Suplement Diety

Ekologiczna mieszanka ziołowa zawierająca: Brahmi (Bakopę drobnolistną), Gotu Kola (wąkrota azjatycka) oraz Świętą Bazylię.

Bakopa drobnolistna i Wąkrota azjatycka pozytywnie wpływają na sprawność umysłową i funkcje poznawcze, takie jak pamięć, koncentracja
Formuła Illuminate to szerokie spektrum najwyższej jakości ziół uprawianych w sposób ekologiczny i z uwagą wyselekcjonowanych tak aby jak najlepiej wykorzystać ich naturalny potencjał.
Pukka tworzy wszystko trochę inaczej - z zachowaniem zasad sprawiedliwego handlu i zrównoważonego rolnictwa ekologicznego. Recepturę każdego produktu Pukka sporządza specjalista ds. ziół Sebastian Pole.

Nie zawiera: mleka, ziarna pszenicy, glutenu, dodatkowego cukru ani soi
Odpowiedni dla Wegetarian i Wegan.
Wyprodukowany bez genetycznie modyfikowanych organizmów.
Zalecane spożycie: 1 kapsułka dziennie, przed posiłkiem popijając wodą lub sokiem Pukka Aloe Vera.
Nie stosować w ciaży. 


Po prostu "pukka"
We wszystkim co robimy staramy się być "pukka". Czy wiesz że słowo to w języku hindi oznacza "autentyczne" i "najwyższej jakości" ? Dla nas Pukka oznacza, że każda roślina której używamy musi rosnąć w sposób ekologiczny,być pozyskiwana w sposób etyczny, zakorzeniona w tradycji i potwierdzona przez współczesną naukę.
Dobór składników to wynik ponad 10 lat doświadczeń, jakie zdobył nasz team złożony ze specjalistów w dziedzinie medycyny naturalnej, ziołolecznictwa, uprawy ekologicznej, zrównoważonych upraw i analizy ziół.Naszym zamierzeniem jest  stworzyć „kręgi życzliwości”, tak by każdy, kto zetknie się z Pukką, na tym zyskiwał: rolnicy, dostawcy surowców, producenci, pracownicy i klienci. 

To wszystko nie mogłoby się udać bez zachęcenia ludzi do korzystania z ziół.  Chcemy pomóc ludziom ponownie połączyć się z ich naturalnym dziedzictwem, tak by rośliny znów mogły pełnić kluczową rolę w ich zdrowiu i samopoczuciu.
Uwaga Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia
Zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia są ważne dla zachowania dobrego stanu zdrowia.
Warunki przechowywania: Suplement diety należy przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci, z dala od bezpośredniego promieniowania słonecznego, w temperaturze poniżej 30̊ C. 

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. 

Wyprodukowano w Wielkiej Brytanii.

Składniki (1 kapsułka): liść bakopy drobnolistnej* (Bacopa monnieri) (lBrahmi) 113,75mg, ekstrakt z liści wąkroty azjatyckiej* (Centella asiatica) (Gotu Kola) 97,5mg, ekstrakt z liści bakopy drobnolistnej* (Brahmi) 65mg, kłącze kurkumy* (Curcuma longa) 65mg, strąki nasion kardamonu* (Elettaria cardamomum) 65mg, lakownica lśniaca* (Ganoderma lucidum) (reishi) – grzybnia 65mg, ekstrakt z liści rozmarynu* (Rosmarinus officinalis) 65mg, ekstrakt z liści świętej bazylii* (Ocimum tenuiflorum) (Tulsi) 48,75mg, ekstrakt z liści zielonej herbaty 32,5mg, ekstrakt z kłącza kurkumy 32,5mg,
kapsułka roślinnego pochodzenia (hydroksypropylometyloceluloza)

*ekologiczne

  Pukka w języku hindi oznacza doskonały, najwyższej jakości i odzwierciedla całą filozofię firmy i produktów przez nią tworzonych. Rośliny używane do produkcji są zawsze najwyższej jakości, uprawiane bez użycia pestycydów, a w czasie produkcji nie są dodawane żadne syntetyczne konserwanty.

  Pukka używa wyłącznie certyfikowanych ekologicznych składników, całkowicie wegetariańskich, pochodzących ze zrównoważonych źródeł.  Ścisła współpraca z rolnikami przy projektach mających na celu ochronę zagrożonych gatunków roślin oraz troska o dobre konakty i uczciwe ceny dla spółdzielni rolniczych to podstawowe priorytety firmy.

  Wszystie produkty Pukka posiadają ekologiczny certyfikat Soil Association.

   

   


  Pokaż inne produkty tego producenta