Marki

Produkt:
Ekologiczna Torba Turtle Bags w saszetce
Marka:
Turtle Bags

Stan: dostępny

Dostawa w ciągu: 24 godziny


24,90zł brutto (VAT 23%)

Torba Turtle Bags na krótkiej rączce w poręcznej saszetce, którą zawsze możesz mieć przy sobie.

Torby Turtle Bags są super mocne, wykonane z naturalnych materiałów, biodegradowalne, etyczne i praktyczne. Wykonane z organicznej bawełny a do ich farbowania użyto wyłącznie naturalnych barwników. Ich produkcja przebiega z poszanowaniem praw człowieka, angażując lokalną społeczność Sri Lanki.

Zajmują bardzo mało miejsca gdy są puste, ale stają się bardzo pakowne i wytrzymałe gdy zaczniemy je zapełniać. Kolorowe, doskonałe do codziennych zakupów

    Dlaczego Turtle Bags?

    Inspiracją były oczywiście żółwie- te piękne stworzenia były na Ziemi już wtedy, gdy gościły tu dinozaury. W miesiącach letnich żółwie przebywają tysiące kilometrów w poszukiwaniu pożywienia jakim jest jellyfish (meduza). Niestety wiele z nich myli jellyfish z plastikowymi torebkami zaśmiecającymi nasze oceany, przypłacając to życiem. I jest to jeden z powodów dla których została stworzona firma Turtle Bags, współpracująca z wieloma organizacjami chroniącymi środowisko i żółwie.

    Naukowcy zidentyfikowali nowe źródło chemicznych zanieczyszczeń powodowanych przez olbrzymie ilości plastikowych śmieci znajdowanych w wodach oceanów. Badania dowiodły, że plastiki rozkładają się w morzu uwalniając toksyczne substancje nie spotykane w naturze, które mogą wpływać na rozwój organizmów morskich.


    Pokaż inne produkty tego producenta