Marki

Produkt:
KIKI Alkaline Infusion 250g
Pojemność:
250g
Marka:
Kiki Health

Stan: Oczekujemy na dostawę

Dostawa w ciągu: 24 godziny


Powiadom mnie kiedy będzie dostępny


134,00zł brutto (VAT 8%)

KIKI Alkaline Infusion

Alkaline Infusion to suplement wspomagający zdrowie i urodę. Zawiera on minerały i witaminę C, które są korzystne dla zdrowego funkcjonowania całego organizmu, w tym skóry, zębów i kości.

Łatwo się męczysz? Twoje włosy i skóra straciły dawny blask? Często dzieje się tak przez nadmierne zakwaszenie organizmu. Kwasy powstają w procesach metabolicznych wtedy, gdy źle się odżywiamy i żyjemy w stresie. Minerały alkalizujące zawarte w Alkaline Infusion mają działanie neutralizujące, przez co pomagają ciału powrócić do stanu naturalnej równowagi. 

Zawarta w produkcie krzemionka poprawia wzrost włosów i paznokci. Jest ona budulcem kolagenu, który jest spoiwem utrzymującym ciało we właściwej formie, sile i sprawności. Dodaje ona przez to elastyczności skórze. Kolagen jest białkiem strukturalnym, które występuje naturalnie w tkance łącznej ciała. Dzięki niemu skóra jest gładka, bo jej włókna ściśle przylegają do siebie a po nacisku łatwo się wygładza. Wiotczenie skóry wiąże się właśnie ze zmniejszającą się z wiekiem produkcją kolagenu. 

Alkaline Infusion to niezwykłe połączenie naturalnej słodyczy ze smakiem cytrusów. Pyszny z wodą, a także jako baza zielonych soków czy smoothie. Słodka uczta dla wszystkich miłośników owocowych smaków. 

Kiki Health zrodziło się z potrzeby promowania optymalnego zdrowia i dobrego samopoczucia. Używając najczystszych składników, najczęściej ekologicznych tworzone są produkty o najwyższej biodostępności. W ofercie naturalne witaminy, minerały z roślin, owoców i warzyw. Suplementy w proszku i w kapsułkach oraz wyjątkowa oferta superfoods.

 

Data ważności: 06/2018

Klienci, którzy kupili ten produkt kupili również