Marki

Produkt:
Naturalny pochłaniacz zapachów Bio4fresh
Marka:
Bio4Fresh

B4F002

Stan: Oczekujemy na dostawę

Dostawa w ciągu: 72 godziny


Powiadom mnie kiedy będzie dostępny


39,99zł brutto (VAT 23%)

Bio4fresh innowacyjny,nagradzany, 100% naturalny oczyszczacz powietrza. Po raz pierwszy w Polsce!

 Zaletą Bio4Fresh jest to, że nie wydziela żadnych substancji chemicznych i nie kryje w sobie zapachów,  a poprostu je pochłania. 

Jak magnes przyciąga i jak gąbka pochłania zapachy ,cząsteczki pary wodnej i wielu alergenów. Zwiększa również obecność korzystnych jonów ujemnych. 


Ten niepowtarzalny woreczek zawiera wulkaniczne minerały które zostały poddane opatentowanemu nanotechnologicznemu procesowi.  Woreczki  wykonane są  z materiału przepuszczalnego, są przyjazne dla środowiska. 

 

Do zastosowania m in.:

- w lodówkach, zamrażarkach, szafach, szatniach, pudełkach do przechowywania, torbach, walizkach, szufladach, toaletach;

- w samochodach, przyczepach kempingowych i łodziach;

-  przy małych domowych pupliach ( kocie kuwety, zapach psów);

-  w zadymionych papierosami pomieszczeniach,  

-  przy zapachach farb, chemikali, świeżo malowanych pomieszczeniach, nowych meblach w domu, nowych dywanach;

-  biurach gdzie  drukarki, kopiarki, faksy itp. emitują drobny pył z tonerów a Bio4fresh wchłania te nie zdrowe substancje.

 

 

Woreczki  zostały nagrodzone na targach innowacji w Celje, Norymberdze i Genewie.Ze względu na oszczędność energii zostały również wyróżnione jako "przyjazne dla klimatu".

 

 

 

Sposób użycia:  Rozpakować woreczek z folii i zapisać datę otwarcia. Umieścić w miejscu w którym Bio4fresh ma pochłaniać zapachy. Do woreczka dołączony jest plastikowy uchwyt dzięki któremu, można Bio4fresh zawiesić. 

Działanie woreczka : do 3 miesięcy.

1 woreczek na 15m2