Marki

Produkt:
Bambo Nature Junior (12-22 kg) Opakowanie 27 sztuk NOWE
Pojemność:
27 szt
Marka:
Bambo Nature

ABE05429

Stan: dostępny

Dostawa w ciągu: 24 godziny


38,90zł brutto (VAT 8%)

Przyjazne dla środowiska pieluszki dla dzieci Bambo Nature wyposażone są w łatwe do regulowania rzepy, które mogą być odklejane i przyklejane tak często jak tylko to konieczne, upewniając się, że dziecko może aktywnie i bezpiecznie spędzić dzień. Skuteczne barierki ochronne dobrze dopasowują się do ciała oraz minimalizują ryzyko wystąpienia przecieku. Oddychająca powierzchnia pozwala skórze dziecka oddychać. 

Następujące surowce są stosowane przy produkcji pieluszek dziecięcych:

 

Pulpa ECF- bielony materiał papierowy. Nie zawiera rozjaśniaczy optycznych.

 

SAP Produkowany z polimerów akrylowych, nie zawiera ftalanów.

 

(SAP = Superabsorbent)

 

Non-woven Produkowana z polipropylenu (PP) bez użycia rozpuszczalników organicznych. Nie jest na bazie chloru oraz nie zawiera ftalanów.

 

Taśma Produkowana z papieru i polietylenu (PE), nie zawiera ftalanów.

 

Folia Produkowana z polietylenu (PE), lub laminatu składającego się z warstwy przepuszczającej powietrze polietylenowej (PE) oraz warstwy włókniny non-woven (PP), nie zawiera ftalanów.

 

Lycra Głównie składa się z elastomerów wykonanych z poliuretanu.

 

Farba Farba drukarska nie jest na bazie pigmentów zawierających metale ciężkie.

 

Klej Nie zawiera ftalanów oraz kalafonii, jest na bazie żywicy oraz wosku.

 

Nie zawiera lateksu, ftalanów, organtyn (MBT, DBT, TBT), metali ciężkich, Cl (Chloru), HCHO (Formaldehydu), kalafonii, AZO-pigmentów, PVC, substancji uznanych jako szkodliwe dla zdrowia lub środowiska, znanych alergenów, substancji zaklasyfikowanych jako miejscowo drażniące, uczulające, rakotwórcze, mutagenne. Żadne z tych substancji nie zostały dodane w trakcie procesów produkcji surowców lub podczas produkcji produktu końcowego.

 

Żaden ze związków wymienionych w SVHC (REACH Artykuł 33(2)) nie będzie obecny w ilości większej niż 0,1%.

 

W celu uniknięcia reakcji alergicznych produkty Abena stosowane w pieluszkach dla dzieci nie zawierają perfum, inhibitorów zapachu, balsamów/substancji nawilżających. Powodem jest to, że takie płyny mogą zawierać alergeny, a zostały dodane tylko by zapobiegać zapachowi. Materiał absorpcyjny w produkcie jest w pełni zdolny do spełniania tego celu.

 

Produkty zostały przebadane dermatologicznie przez instytut ProDERM (Instytut Stosowanych Badań Dermatologicznych) oraz ATC GmgH (Applied Tox-Consult) z wynikiem „Dobry”.

 

Pieluszki dziecięce stosowane zostały przebadane na rozwój drobnoustrojów. Wszystkie wyniki są poniżej wymagań dla wzrostu drobnoustrojów w pieluchach dla dzieci i próbki przeszły pozytywnie podane parametry badania.

 

Produkcja jest certyfikowana zgodnie z ISO 9001 (jakość), ISO 14001 (środowisko), OHSAS 18001 (bezpieczeństwo i higiena pracy), BRC Consumer Products, Global Standard Product Group 2 (bezpieczeństwo i legalność produktu).

 

 

 

 

 

 

  Pieluszki Bambo Nature duńskiej firmy Abena to gwarancja :
  - żadnych wybielaczy optycznych ani perfum,
  - jak największy udział surowca odnawialnego,
  - jak najmniejsza ilość odpadów produkcyjnych,
  - żadnych płynów kosmetycznych.


    Pieluszki Bambo Nature posiadają certyfikat "Nordycki Łabędź" (oznaczenie ekologiczne nadawane w państwach skandynawskich). 

  Pieluszki Bambo Nature posiadają: ściągacze w talii, rzepy, oddychającą warstwę zewnętrzną i zabezpieczające krawędzie.
  Materiał chłonący zawiera wysoki procent skrobi, która jest w 100% biodegradalna. Pieluszki te zawierają niewielką ilość kwasu akrylowego, żeby zwiększyść chłonność pieluszki. Kwas ten jest ukryty w wewnętrznej warstwie i jest go zdecydowanie mniej niż w typowych pieluszkach jednorazowych. 

  Bamboo Nature to doskonała alternatywa jeżeli nie jesteś zdecydowana na pieluszki wielorazowe a jednocześnie pragniesz aby najbliżej Twojego dziecka były tylko składniki pochodzenia naturalnego. Są też dobrym uzupełnieniem pieluszek wielorazowych, kiedy pranie takich pieluszek jest utrudnione (np. podczas wyjazdów).


  Pokaż inne produkty tego producenta