Marki

Produkt:
"Joga i ajurweda" Dawid Frawley
Pojemność:
288 str
Marka:
Wydawnictwo a-ajurweda.pl

Stan: dostępny

Dostawa w ciągu: 72 godziny

Ostatnie sztuki!


47,00zł brutto (VAT 5%)

Joga i Ajurweda są wzajemnie uzupełniającymi się dziedzinami wiedzy o wspólnych korzeniach, które pozwalają osiągnąć pełne zdrowie, witalność i harmonię. Książka Joga i ajurweda Davida Frawleya prezentuje duchowy wymiar praktyki jogicznej, której dopełnieniem jest medycyna ajurwedyjska. Autor opisuje zarówno techniki pracy z ciałem, umysłem, oddechem, czakrami, zasady medytacji, jak i zalecenia dotyczące właściwej diety i ziół.


 Niewątpliwą zaletą książki jest fakt, iż jako jedna z nielicznych omawia łącznie jogę i ajurwedę oraz korzyści płynące ze stosowania się do ich zasad. Książka jest bezcennym źródłem informacji dla osób praktykujących jogę, zainteresowanych rozwojem duchowym oraz zachowaniem zdrowia i sprawności fizycznej na długie lata.

 

 

O autorze

Dr David Frawley jest jednym z najbardziej cenionych zachodnich ekspertów od ajurwedy oraz popularnym nauczycielem jogi w Ameryce. Jest dyrektorem Amerykańskiego Instytutu Studiów Wedyjskich, a także prezesem Amerykańskiej Rady Astrologii Wedyjskiej. 

    Wydawnictwo a- ajurweda.pl to publikacje, które dostarczają odbiorcy wiedzy na temat ajurwedy. Przygotowane są z myślą o wszystkich tych, którzy zainteresowani są zachowaniem zdrowia, energii i witalności przez długie lata oraz tych, którzy chcą w tym służyć profesjonalną pomocą.


    Pokaż inne produkty tego producenta

Klienci, którzy kupili ten produkt kupili również