Marki

Produkt:
Lifefactory - Zestaw Nakładek Niekapków Malina i Fiolet
Pojemność:
2 nakładki
Marka:
Lifefactory

Stan: dostępny

Dostawa w ciągu: 72 godziny

Ostatnie sztuki!


39,99zł brutto (VAT 23%)

Zestaw nakładek niekapków amerykańskiej firmy Lifefactory. Doskonale sprawdzą się z butelkami Lifefactory o pojemności 120 ml i 250 ml zamieniając je z butelek dla niemowlaków w butelki-niekapki dla większych dzieci. Nakładki są odporne na przeciekanie i zapewniają równomierny przepływ płynu dla korzystającego dziecka.

Produkt nie zawiera BPABPS oraz ftalanów.

Nakładki można myć z zmywarce na górnym stojaku

    Lifefactory to firma, która łączy design oraz przyjazne środowisku materiały tworząc pełny asortyment bezpiecznych, prostych i wygodnych w użyciu produktów. Wszystkie produkty Lifefactory są wykonane ze specjalnie wyselekcjonowanych, bezpiecznych materiałów produkowanych w USA, Meksyku i Europie. Są proste w użyciu i nie wymagają instrukcji a ponadto można je zmywać w zmywarce.

    Materiały, z których wykonane są produkty Lifefactory z łatwością pddają się recyklingowi i nie zawierają toksycznych subtstancji jak Bisphenol A, Bisphenol S czy ftalany (BPA-gree, BPS-free, phtalate-free). Ochronne silikonowe rękawy wykonane są z silikonu klasy medycznej i zapewniają pewny chwyt butelki oraz zapobiegają uszkodzeniom.    Pokaż inne produkty tego producenta

Klienci, którzy kupili ten produkt kupili również