Marki

Produkt:
Daily Fibre Plus
Pojemność:
120g
Marka:
PUKKA

P321PW

Stan: Oczekujemy na dostawę

Dostawa w ciągu: 24 godziny


Powiadom mnie kiedy będzie dostępny


79,00zł brutto (VAT 8%)

Daily Fibre Plus

Suplement diety

Ekologiczna formuła z błonnikiem zawierająca: babkę płesznik, korę wiązu, siemię lniane oraz sok z aloesu.

Dodatkowo zawiera inulinę i ziarna kakao.


Pukka tworzy wszystko trochę inaczej - z zachowaniem zasad sprawiedliwego handlu i zrównoważonego rolnictwa ekologicznego. Recepturę każdego produktu Pukka sporządza specjalista ds. ziół Sebastian Pole.

Nie zawiera: mleka, ziarna pszenicy, glutenu, dodatkowego cukru ani soi.

Odpowiedni dla Wegetarian i Wegan

Wyprodukowany bez genetycznie modyfikowanych organizmów

Zalecane spożycie: 1 łyżeczkę proszku należy dobrze wymieszaćw 250ml wody. Należy przyjmować rano lub wieczorem przed posiłkiem.

Osoby z alergiami powinni zachować ostrożność przy przyjmowaniubabki płesznik gdyż może to powodować reakcje alergiczne u osóbuczulonych .Przy przyjmowaniu Daily Fibre Plus należy pamiętać o prawidłowymnawadnianiu organizmu (dorośli powinni spożywać dziennie około 1,5litra wody).

Po prostu "pukka"
We wszystkim co robimy staramy się być "pukka". Czy wiesz że słowo to w języku hindi oznacza "autentyczne" i "najwyższej jakości" ? Dla nas Pukka oznacza, że każda roślina której używamy musi rosnąć w sposób ekologiczny,być pozyskiwana w sposób etyczny,zakorzeniona w tradycji i potwierdzona przez współczesną naukę. Dobór składników to wynik ponad 10 lat doświadczeń, jakie zdobył nasz team złożony ze specjalistów w dziedzinie medycyny naturalnej, ziołolecznictwa, uprawy ekologicznej, zrównoważonych upraw i analizy ziół.

Naszym zamierzeniem jest  stworzyć „kręgi życzliwości”, tak by każdy, kto zetknie się z Pukką, na tym zyskiwał: rolnicy, dostawcy surowców, producenci, pracownicy i klienci. 

To wszystko nie mogłoby się udać bez zachęcenia ludzi do korzystania z ziół.  Chcemy pomóc ludziom ponownie połączyć się z ich naturalnym dziedzictwem, tak by rośliny znów mogły pełnić kluczową rolę w ich zdrowiu i samopoczuciu.Stosowanie w czasie ciąży: tylko po konsultacji z lekarzem.
Uwaga Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. 
Zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia są ważne dla zachowania dobrego stanu zdrowia.

Warunki przechowywania: Suplement diety należy przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci, z dala od bezpośredniego promieniowania słonecznego, w temperaturze poniżej 30̊ C.

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. 

Wyprodukowano w Wielkiej Brytanii.

Składniki (1 łyżeczka /5,5g): łuska babki płesznik* (Plantago ovata) 2,75g, złote siemię lniane (Linum usitatissimum) 0,69 g, inulina z agawy Blueweber *(Agave americana) 0,56 g, korzeń lukrecji *(Glycyrrhiza glabra)0,56 g, kora cynamonu*(Cinnamomum aromaticum) 0,39 g, kora wiązu*(Ulmus rubra) 0,28 g, ziarna kakao*(Theobroma cacao) 0,28 g,koncentrat 200:1 soku z aloesu *(Aloe vera) 0,28 g

* ekologiczne

 

 

  Pukka w języku hindi oznacza doskonały, najwyższej jakości i odzwierciedla całą filozofię firmy i produktów przez nią tworzonych. Rośliny używane do produkcji są zawsze najwyższej jakości, uprawiane bez użycia pestycydów, a w czasie produkcji nie są dodawane żadne syntetyczne konserwanty.

  Pukka używa wyłącznie certyfikowanych ekologicznych składników, całkowicie wegetariańskich, pochodzących ze zrównoważonych źródeł.  Ścisła współpraca z rolnikami przy projektach mających na celu ochronę zagrożonych gatunków roślin oraz troska o dobre konakty i uczciwe ceny dla spółdzielni rolniczych to podstawowe priorytety firmy.

  Wszystie produkty Pukka posiadają ekologiczny certyfikat Soil Association.

   

   


  Pokaż inne produkty tego producenta

Klienci, którzy kupili ten produkt kupili również